PLED13SW
SHENZHEN ECER NETWORK TECHNOLOGY CO.,LTD
Trust Seal
Verified Supplier
Credit Check
Supplier Assessment
Contact Now
PLED13SW
Part Number : PLED13SW
Manufacturer : Wickmann / Littelfuse
Lifecycle : New from this manufacturer
Datasheet : PLED13SW.pdf
Delivery : DHL、UPS、FedEx、Registered Mail
Payment : T/T Paypal Visa MoneyGram Western Union
More Information : PLED13SW More Information
ECAD : Request Free CAD Models
Hold Current : 5 mA
Number of Pins : 2
Clamping Voltage : 26 V
Number of Circuits : 1
Max Breakdown Voltage : 26 V
Max Operating Temperature : 150 °C
Products Category : Circuit Protection - Lighting Protection
Qty : 958 In Stock
Applications : Body electronics & lighting Motor drives Enterprise machine
Test Current : 1 mA
Working Voltage : 13 V
Breakdown Voltage : 26 V
RMS Current (Irms) : 1 A
Min Breakdown Voltage : 13 V
Min Operating Temperature : -40 °C